👈 فروشگاه فایل 👉

پایگاه داده شی گرا

ارتباط با ما

... دانلود ...

پایگاه داده شی گرا

شی گرایی:

در نظر بگیرید برای رانندگی مجبور بودید از تمام نكات فنی و همه اتفاقاتی كه در موتور و پیستونها اتفاق می‌افتد با خبر بودید واقعاً گیج كننده می‌شد، اینطور نیست! در واقع برنامه نویسی ابتدا بدین صورت بود و فقط افراد خاصی می‌توانستند این كار را انجام دهند ولی با ظهور شی گرایی همه چیز عوض شد.

حالا ببینیم یك شی دقیقاً چكار میكند. اول اینكه یك شی طوری طراحی شده كه برنامه نویسی همانند دنیای اطراف ما بنظر برسد. یك شی همه چیزهای مربوط را دور هم جمع میكند مثلا توابع ، زیرروالها، متغییرها و حتی پایگاه داده مربوط همه و همه در یك جا و به صورت یك موجودیت. كار دیگر شی این است كه جزئیات را از دید شما پنهان می‌كند به طوری كه شما بدون آن كه از ماهیت درونی آنها آگاه باشید می‌توانید به راحتی از آنها استفاده كنید.

همانطور كه بدون آنكه از جزئیات درونی و مدارهای یك تلوزیون باخبر باشید با آن كار میكنید و این به یكی از آرزروهای دیرینه برنامه نویسان یعنی سادگی و عدم پیچیدگی پاسخ داد. حال بیایید ببینیم یك شی چگونه این كارها را انجام می‌دهد.

فهرست مطالب:

شی گرایی: 1

مفاهیم شی گرایی.. 4

شناخت اشیاء. 5

مدل اشیاء. 8

رفتار اشیاء. 9

زبان یكپارچه مدل‌سازی چیست؟. 10

مصارف دیاگرام موارد استفاده. 10

نمودار كلاس... 11

نمودار همكاری.. 11

نمودار ترتیبی.. 12

كنترل دسترسی تشخیصی در پایگاههای داده شیء گرا 12

امكاناتی برای انجام تحلیلهای امنیتی.. 14

برنامه نویسی شی ئ گرا 15

تجرید Abstraction. 16

سه اصل oop. 18

كپسول سازی encapsulation. 18

وراثت inheritance. 22

منابع و ماخذ: 24

👇محصولات تصادفی👇

چگونه شرکت دانش آموزان را در مسابقات معارف اسلامی و احکام و نماز جماعت رونق ببخشم گزارش کارآموزی مکانیک پاورپوینت نظریه پردازان مرمت شهری پاورپوینت کامل دیکانستراکشن پرسشنامه سنجش اضطراب 30 سوالی