👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت هایتک و اکوتک

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت هایتک و اکوتک

فایل پاورپوینت معماری های تک و اکوتک،در حجم 64اسلاید قابل ویرایش ،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

با اوج گیری معماری در نیمه دوم قرن بیستم ومعماران برای عملی كرن طرح ها و افكار بلند پروازانه خود سعی در نو اوری وافرینشی متفاوت با گذشته داشتند. همزمان با رشد علم معماری تكنولوژی نیز در حال رشد بودو بعضی از معماران بر جسته از جمله میس ون دروهه و لوكور بوزیه اقدام به استفاده از تكنولوژی روز در معماری كردند. فلز وبتن از عواملی بودند كه با پیشرفت علم و خلاقییت برخی از معماران تاثیر شگرفی در معماری نهادند و تا به امروز نیز با تحولات جدید همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

با گسترش تكنولوژی پایه های جنبشی جدید( كه بعدها های تك نام كذاری شد ) بنیان گذاری شد.برای مثال میتوان به ساختمان سیگرام(1958) میس اشاره كرد.

درآغاز این جنبش فن اوری تاثیرات نا مطلوبی را در معماری به جای گذاشتو بیشتر به جنبه های كاركرد گرایی در معماری پرداخت و روح طراحی را در معماری نا دیده گرفت در حقیقت معماری پیچیده (فن آوری بالا )و مبهم(روح معماری)را بوجود آورد.

پس از گذشت چند سال از یك طرف مساله پیچیدگی در معماری واز طرف دیگر كم رنگ شدن عوامل محیطی در این نوع طراحی باعث كم رنگ شدن این جنبش گردید.

فهرست مطالب:

از های تک تا اکوتک

برج ایفل

ریچارد راجرز

معرفی آثار

فرودگاه باراهاس مادرید

رنزو پیانو

مجموعه فرهنگی تیجیبائو

آکادمی علوم کالیفرنیا

کلیسای پادره پیو

پروژه نیویورک تایمز

نورمن فاستر

هرم صلح فاستر

دفتر مركزی سویس ری

تی‌هال لندن

پل هزاره

برج هیرست نیویورک

این فایل با فرمت پاورپوینت در 46 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

👇محصولات تصادفی👇

خلاصه کتاب روانشناسی بالینی فیرس پروژه کارآفرینی کارگاه تولید آداپتور پروژه کارآفرینی کارگاه دودی و شور کردن ماهی گزارش کاراموزی طرح ریزی واحدهای صنعتی(طراحی كارخانه) دانلود رویارویی كشورهای در حال توسعه با چالش ها تكنولوژی 15 ص