👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت خلاصه كتاب مدیریت بر قلبها

ارتباط با ما

... دانلود ...

بخشی از متن:

خلاصه کتاب مدیریت بر قلبها

نویسنده : كن بلانچارد

مترجم : دكتر عبدالرضا رضایی نژاد

یك مدیر باید همواره این خود آگاهی را داشته باشد كه هر تصمیمی كه می گیرد ، زندگی بسیاری را متاثر می سازد. سنگینی این بار مسئولیت ، شرری بر جان مدیران می نشاند كه در هر كجا كه هستند ، اتاق كار یا در خلوت خانه ، همواره تلاش نمایند كه خود را توسعه دهند.

كتاب مدیریت بر قلب ها كتابی است كه نویسنده در آن از چگونگی انتخاب ارزشها ، روشهای بهبود سازمانی ، شجاعت مواجه با تغییر و راههای توسعه توانمندیهای فردی با خوانندگان سخن می گوید.

یك رهبر كارامد از دو راه پیشگام كمك به مردم در روند دشتیابی به نتیجه های خوب می شود :

هدفها را به درستی به انان می شناساند و

در راه رسیدن به هدف هر چه از دستش برآید از پشتیبانی ، تشویق و راهنمایی كوتاهی نمی كند.نقش رهبران برجسته تر از ان است كه تصور می كنند. ایشان می توانند به انسان ها كمك كنند تا در بازی برنده شوند.

بسیاری از رهبران خوش خیال در ستایش كاركنان آنقدر درنگ می كنند تا كار به درستی پایان یابد- طرحی پیاده شود یا هدف در دسترس قرار گیرد.مشكل در اینجاست كه شاید هرگز به چنین نقطه ای نرسند. نباید از رشته ای رفتارهای تقریبا درست نتیجه صد در صد درست انتظار داشته باشند. بهتر این است كه پیشرفت را ستایش كنیم ، این كار خود انگیزه آفرین است.

👇محصولات تصادفی👇

مقاله پست فشار قوی مقاله ازدواج و مهریه در اسلام پودمان حقوق خانواده درس حقوق خانواده گزارش کارآموزی كارخانه ایران بافت كار(قطب صنعتی خمین) بررسی و مقایسه روشهای تحلیلی وتجربی ضربه عرضی برروی صفحات كامپوزیتی پاورپوینت شناسایی عوامل موفقیت