👈 فروشگاه فایل 👉

شبکه در ویندوز 2000

ارتباط با ما

... دانلود ...

شبکه در ویندوز 2000

مقدمه:

پیشرفت محاسبات در كامپیوتر بستگی به شبكه دارد این وضعیت قطعا ادامه پیدا میكند. امروزه ، خدمات شركت نرم افزارهای Windows 2000 رو به پیشرفت است و اغلب آنها جایگزین شبكه سخت افزارهای مشخص ، كلیدهای تلفن ، تجهیزات كنفرانس های ویدئویی و حتی خود تلفن شده است .

مسیریابی و دستیابی از راه دور به مشتركین اجازه می دهد تا از طریق خط های تلفن های معمولی با این شبكه ارتباط برقرار كنند. و همچنین به خدمات دهندگان اینترنت این اجازه را میدهد كه مشتریان آنها با اینترنت ارتباط برقرار كنند و مهمتر از همه اینكه تمام این خدمات در كمال صحت ، قابل مقیاس ، دقیق و انعطاف پذیر تامین می شود.

The Telephony API به توسعه دهندگان كمك می كند تا خدمات دهندگان Windows 2000 را به شبكه های صدا وصل كند. از آنجاییكه تكنولوژی هنوز هم در حال پیشرفت است ، مدیرانی كه Windows شبكه ها را نصب می كنند خود را با استفاده از مزایای Thelephony API تنها بوسیله اضافه كردن یك نرم افزار آماده می كنند.

كنفرانسهای ویدئویی و شنیداری در آینده ساختاری از خدمات دهندگان Windows 2000 هستند و خدمات رسانه های ویندوزها با یك سیستم عمل كننده مشكل میگیرد و به همه كسانی كه نرم افزار را خریداری می كنند اجازه میدهد كه از مزایای تكنولوژی های رسانه های پیشرفته رایج بهره ببرند. این بخش تكنولوژی ها را معرفی می كند و پس از خواندن این بخش شما درك خوبی از اینكه چه تكنولوژی موجبات سوددهی سازمان شما را فراهم می كند خواهید داشت .

👇محصولات تصادفی👇

تحقیق بررسی رابطه بین تغییرات اقلام صورت سود و زیان در سهام بورس روش های تعمیر و مرمت و تقویت سازه ها پروژه کارآفرینی تولید کمربند پژو 405 تحقیق آسیب های تلفن همراه مبانی نظری و پیشینه تحقیق فمنیسم